Velg en side

Velkommen til et moderne, fremtidsrettet og nøyaktig regnskapsbyrå!

– Victoria Halvorsdotter, Autorisert regnskapsfører

Om oss

Merverdiregnskap benytter automatisering og web-baserte løsninger for å optimalisere tjenester, kommunikasjon og arbeidsfordeling mellom våre kunder og oss.

Resultatet er at du som kunde kan frigjøre tid og energi for å drive mer effektivt. Samtidig kan du være sikker på at regnskapet er profesjonelt ivaretatt.

Merverdiregnskap har kunnskapsrike medarbeidere som gir deg råd og veiledning når du trenger det. Ser vi mulighet for forbedringer og effektivisering gir vi deg uoppfordret råd om dette.

Medarbeidere

Victoria Halvorsdotter

Autorisert Regnskapsfører
(+47) 913 06 633
victoria@merverdiregnskap.no

Florence C.L Haveland-Smedmann

Avdelingsleder
(+47) 900 56 885
florence@merverdiregnskap.no

Marko Ivkovic

Autorisert Regnskapsfører
(+47) 451 84 760
marko@merverdiregnskap.no

Frode Kølner

Autorisert Regnskapsfører
(+47) 900 04 114
frode@merverdiregnskap.no

Alina Cernyte

Regnskapskonsulent
(+47) 966 98 528
alina@merverdiregnskap.no

 

Geir Qvist Nordhagen

Regnskapskonsulent
(+47) 998 94 150
geir@merverdiregnskap.no

Vladan Madic

Regnskapskonsulent
(+47) 403 44 583
vm@merverdiregnskap.no

Diane Grønvold

Regnskapskonsulent
(+47) 459 13 173
diane@merverdiregnskap.no